Atkı imalat & Promosyon Atkı

Atkı imalat promosyon ürünleri arasında en kolayıdır. Atkılar standart bir büyüklükte üretilmektedir. Diğer promosyon ürünlerinde özellikle tişört, yelek ya da mont gibi ürünlerde kullanıcıların bedenleri göz önünde bulundurulur. Ancak bu duruma ihtiyaç duyulmaz. Göz önünde bulundurulması gereken durum atkının en sıcak tutan ve kaliteli kumaştan yapılıyor olmasıdır.

Atkı imalat Hangi Kumaşlardan İmal Edilir?

Promosyon Atkı Kaliteli kumaştan yapıldığı zaman çok daha uzun süreli olarak kullanılabilecektir. Bu da reklamın çok daha uzun süreli olarak yapılmasını sağlar. Taraftar atkısı imalatı Eğer atkının rengi her kombine uygun olabilecek renklerde yapılırsa bu durumda müşteriler severek atkıyı kullanır. Böylece kısa bir sür içerisinde hızla markanın bilinirliğini de artışa geçirecektir.

Polar Atkı

 

Taraftar atkısı da promosyon atkısı şeklinde üretilmektedir. Üretilen promosyon atkısının uç kısımlarında istenen markanın logosu baskılanır. Atkının diğer bölgelerinde ise markanın logosuna en uygun renkler yerleştirilir. Bu sayede logo görülmese bile logonun yansıttığı renkler sayesinde kişiler o atkının taraftar atkısı olduğunu anlamasına yardımcı olmaktadır.

Toptan Promosyon Polar Atkı 

Toptan promosyon polar atkıları genelde etkinlik, organizasyon ya da açılış gibi yerlerde sevenlere, müşterilere ya da taraftarlara ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Taraftarlar bu atkıları tüm kış boyunca takacağı için markanın bilinirliği de buna yönelik olarak artacaktır. Burada önemli olan kaliteli

Promosyon Atkı

Promosyon atkı marka ya da firma bilinirliğini artırmak için en çok tercih edilen stratejilerden biridir. Sadece marka için de değil parti tanıtımlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Futbol gibi taraftarların severek kullandığı aksesuarlardan biri de promosyon atkılardır. Promosyon atkı aslında kış ve sonbahar aylarında kişilerin ısınmak için kullanabileceği ancak üzerinde markanın baskısı ya da logosunun olduğu atkılara denilmektedir.

Triko atkı imalatı  Genelde atkıların uç kısımlarına markaya ait olan logo baskı şeklinde yerleştirilmektedir. Arkalı önlü olarak yerleştirildiği zaman kullanımında reklamlar çok daha hızlı bir şekilde gelişir. Müşteriler, çalışanlar ya da vatandaşlar düzenli bir şekilde bu promosyon triko atkı atkıları kullandığı takdirde markanın bilinirliği çok daha hızlı bir şekilde gelişmiş olacaktır.

Turkuaz, Saks mavisi, Turuncu, Yeşil, Lacivert, Sarı, Siyah, Bej, Beyaz, Kırmızı, Gri Renk Seçenekleri ile taraftar atkısı konusunda isteklerinizi Reklamlı logolu atkıları itinalı bir şekilde üretmekteyiz.

sosyal medya

Tişört imalat

Write a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir